YEDIKULE FORUM
OZAN DERYADAN AÇIKLAMA 8cauba10
YEDIKULE FORUM
OZAN DERYADAN AÇIKLAMA 8cauba10
YEDIKULE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YEDIKULE FORUM

YEDIKULE'LILERIN BULUSMA FORMU RESMİ WEB SİTESİ

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapYedikule Fm Dinle

OZAN DERYADAN AÇIKLAMA

YazarMesaj
KARAKULE37
Admin
Admin
KARAKULE37

Tuttuğu Takım : 2
http://yedikulefm.tr.gg/

OZAN DERYADAN AÇIKLAMA Empty
MesajKonu: OZAN DERYADAN AÇIKLAMA   OZAN DERYADAN AÇIKLAMA Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 3:39 pm

OZAN DERYADAN AÇIKLAMA 3696
Hafta sonu oynanan ve mücadeleden çok atılan dostluk temellerinin ön plana çıktığı maçta Yeniköyspor'a 7-2 gibi farklı bir skorla kaybeden Yedikulespor,maç sonrası çıkan 'geriye yaslanma' konusunda bir açıklama yaptı. Yedikulespor Genel Kaptanı Ozan Derya, kendilerinin böyle bir talebinin söz konusu olmadığını, Yeniköyspor Başkanı Ali Düşmez'in tamamen kendi insiyatifiyle 7-0'dan sonra takımına 'durun' işareti yaptığını söyledi.

Genel Kaptan Ozan Derya yaptığı yazılı açıklamada, öncelikli olarak Yeniköyspor'a teşekkür ederek, "En iyi şekilde ağırlamaya çalıştığım Yeniköyspor Kulübü Başkanı sayın Ali Düşmez ve saygıdeğer yönetim kuruluna davetimizi dikkate alıp bizi şereflendirdikleri için teşekkür ediyorum.Burada yaşananlar sadece amatör camialar arasında değil tüm Türkiye'de ender görülebilecek güzellikte sahnelerdi.Şununda bilinmesini isterim ki Yeniköy camiası aynı misafirperverlikle kendi evlerinde beni ve yönetim kurulumuzu ve taraftarımızı ağırlamış ve kendi otobüsleriyle taraftarımızı semtimize kadar bırakmıştır.O vesile ile bu olayda yansıtılan güzelliklerin tek taraflı olmadığının ve aynı muhteşem sahnelerin Yeniköy'de de yaşandığının bilinmesini isterim" dedi.

Derya Mağlubiyetle sonuçlanan mücadele sonrası yapılan eleştiriler üzerine de şu ifadeleri kullandı:
"Sayın Ali Düşmez'in 7.golden sonra 'durun' diye işaret etmesini eleştirenler oldu ancak 65 senelik mazisi, binlerce taraftarı olan, maddi olanaksızlardan dolayı varolma savaşı veren, rakiplerininin onda biri bütçeyle onlara karşı sahaya çıkan sonuçların küçültemeyeceği kadar büyük olan camiamın 15 gol yemesi size ne kazandıracaktı? Skor 7-0 olduktan sonra sayın Düşmez benim ne kadar üzüldüğümü görmüş ve böyle bir davranışta bulunmuştur.Bizim bu maçta 10 yada 20 gol yememizin eleştirenlere ve Türk futboluna ne kazandıracağını merak etmekle beraber birlikte 'TEMİZ FUTBOL' konusundaki hassasiyetimizin bizim tarafımızdan da ehemmiyet arz ettiğinin bilinmesini isterim. Gardı düşmüş, moral olarak çökmüş köklü bir kulübün daha fazla hırpalanmaması için sayın Ali Düşmez'in takındığı beyefendiliğin tamamen kendi özgür iradesiyle yapıldığının ve 20 gol yesek bile bizim tarafımızdan böyle bir isteğin olamayacağının bilinmesini isterim. 7 değil 17 gol bile yesek onur mücadelesi veren takımım ve taraftarımla gurur duyduğumun bilinmesini isterim.Tüm amatör futbol ailesine saygılarımı sunarım."
http://yedikulefm.yetkinforum.com

OZAN DERYADAN AÇIKLAMA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YEDİKULESPORDAN AÇIKLAMA
» Yedikulespor'dan yazılı açıklama
» Yedikule'de Ozan Derya İstifa Etti...
» OZAN DERYA: Önce dostluk kazansın dedi.