YEDIKULE FORUM
Yedikulespor şampiyonluğa kilitlendi  8cauba10
YEDIKULE FORUM
Yedikulespor şampiyonluğa kilitlendi  8cauba10
YEDIKULE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YEDIKULE FORUM

YEDIKULE'LILERIN BULUSMA FORMU RESMİ WEB SİTESİ

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapYedikule Fm Dinle

Yedikulespor şampiyonluğa kilitlendi

YazarMesaj
KARAKULE37
Admin
Admin
KARAKULE37

Tuttuğu Takım : 2
http://yedikulefm.tr.gg/

Yedikulespor şampiyonluğa kilitlendi  Empty
MesajKonu: Yedikulespor şampiyonluğa kilitlendi    Yedikulespor şampiyonluğa kilitlendi  Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 2:29 pm

Yedikulespor şampiyonluğa kilitlendi  Yedikule
Geçtiğimiz sezon İstanbul Süper Amatör Küme’den şanssız bir şekilde 1. Amatör Küme’ye düşen Yedikulespor’da yeni sezonda hedef şampiyonluk olarak belirlendi.

Takımla ilgili açıklamalarda bulunan Yedikulespor’un Başkanı Derviş Meral; "Takımımız bilindiği gibi geçen sezon talihsiz bir şekilde ligden düştü. Bu sezon yepyeni bir kadroyla ve ekiple yolumuza devam etme kararı aldık. Bu yılki tek hedefimiz şampiyon olmak. Ben ayrıca bizlere desteklerini esirgemeyen Sayın Belediye Başkanımız Mustafa Demir’e, Sayın Kaymakamımız Hasan Karakşa’a, Sayın İlçe Emniyet Müdürümüz Celal Sel’e kulüp yönetim kurulu adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Bu yıl da geçmiş dönemlerde olduğu gibi desteklerini bizden esirgemeyeceklerini umuyorum" dedi.

Turuncu-beyazlı kulübün asbaşkanı Naci Yeniyol ise "Bu seneki hedeflerimizden biri de bölgemizde çocuklarımızın kötü alışkanlarından arındırmak ve onları spora teşvik etmek amacıyla altyapımızı güçlendirmek. Bu sene geçmiş yıllara oranla çocuklarımıza daha kaliteli hizmet sunacağız. Kulübümüzde Futbolla beraber Yıldız Altyapı Kız Basketbol takımımızda mevcut. Basketbol takımımızla da bu yıl ilgileneceğiz. Ayrıca bu yolda bölgemizdeki insanlardan bizlere destek olmalarını bekliyoruz" ifadelerini kullandı
http://yedikulefm.yetkinforum.com

Yedikulespor şampiyonluğa kilitlendi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YEDİKULESPOR'DAN 2'DE 2
» YEDİKULESPOR'A TAM NOT
» YEDİKULESPOR SON DAKİKA!DA
» Yedikulespor'dan yazılı açıklama
» YEDİKULESPOR SELİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ